דברים שנאמרו בטקס סיום מסלול של      "צוות אביב" בסיירת גולני
 

סיון!

 

עברו כבר כמעט חודשיים מאז שאתה איננו איתנו. מאז הספקנו לעשות כמה דברים חשובים כמו לגמור מסלול, אבל לשכוח אותך לא שכחנו, אפילו לא לטיפה
לכל תרגיל שיצאנו, לכל ניווט, כל משימה שהוטלה עלינו לעשות, הרגשנו אותך מבצע אותה יחד איתנו. לא כמו פעם - בקול רם, צועק ונותן הוראות. הפעם הרגשנו אותך עמוק בתוך ליבנו, מחזק אותנו ולא נותן לנו ליפול אפילו ברגעים הכי קשים.


סיון, אתה חסר, אף אחד עוד לא מעכל את העובדה שאנחנו 15 בצוות. בשבילנו, "צוות אביב" ימנה תמיד 16 אנשים.
לפני ההתחלה של ה"מסכם" האחרון, סיפר לנו אביב סיפור על קבוצת אנשים שיצאה לדרך ארוכה, קשה ומסוכנת. הקבוצה עברה תלאות ומכשולים רבים, ואפילו איבדה כמה מחבריה בדרך. בסופו של דבר, על אף הקשיים הרבים שניצבו בדרכה, הגיעה הקבוצה עד הלום.


אבל החלק של הסיפור שאביב לא סיפר לנו, הוא החלק של המלאך שמלווה ושומר על הקבוצה לאורך כל הדרך, מלאך שנקטף בטרם עת, מלאך שנלקח לכולנו כל-כך מוקדם, כל-כך צעיר, מלאך שתמיד דאג שלכולם יהיה טוב ושכולם ירגישו בסדר.


מאז התאונה הנוראית הזאת, ביום חמישי המקולל, שלא ישכח אף פעם, ממשיך המלאך את עבודתו ממרומים, שולח חום ואהבה לכל האנשים שזקוקים לו: המשפחה, החברים הצוות.
סיון, לא נשכח אותך, אתה טבוע עמוק בתוך כל אחד ואחד מאיתנו. כל רגע קשה שעובר עלינו, עובר יותר בקלות כשחושבים עליך, איך אתה היית מתנהג, ומה אתה היית אומר כדי לעודד אותנו.


כל הטקס הזה היום, כל המסלול ובעיקר סופו, מוקדשים לך!

רצינו גם להגיד להורים שלך, אירית ועודד ולאחים שלך, הדר ואביב, שאנחנו אוהבים אתכם מכל הלב ומאמצים אתכם לחיקנו בזרועות פתוחות תמיד.

אוהבים וזוכרים- צוות אביב

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----